9101 W SAMPLE RD

CORAL SPRINGS, Florida 33065 · Broward County · Parcel 484115AG0220

$45 130
Assessed Value
$161 670
Market Value
Annual Tax
$20 130
Taxable Value
Ownership
OwnerMARTIN,JENNIE
Mailing Address9101 W SAMPLE ROAD #404 CORAL SPRINGS FLORIDA 33065
Property Details
Year Built1974
Living Area750 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$161 670
Assessed Value$45 130
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 130