8067 JUNIPER DR

PARKLAND, Florida 33067 · Broward County · Parcel 474135062970

$446 780
Assessed Value
$725 510
Market Value
Annual Tax
$421 780
Taxable Value
Ownership
OwnerNAVARRO,CARLOS ARTURO
Mailing Address8067 JUNIPER DR PARKLAND FLORIDA 33067
Property Details
Year Built2024
Living Area2 786 sq ft
Lot Size6 280 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 360
Building Value$650 150
Just (Market) Value$725 510
Assessed Value$446 780
Exemptions-$50 722
Taxable Value$421 780