7173 ORANGE DR

DAVIE, Florida 33314 · Broward County · Parcel 504127BC0080

$47 670
Assessed Value
$215 220
Market Value
Annual Tax
$22 670
Taxable Value
Ownership
OwnerFORTIN,JO-ANNE ESTELLE LE
Mailing Address7173 ORANGE DR #109-B DAVIE FLORIDA 33314
Property Details
Year Built1974
Living Area1 080 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$215 220
Assessed Value$47 670
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 670