5950 NW 24 PL

SUNRISE, Florida 33313 · Broward County · Parcel 494126360320

$49 010
Assessed Value
$264 890
Market Value
Annual Tax
$24 010
Taxable Value
Ownership
OwnerMORENCY,ELMIRESE CHARLOT
Mailing Address5950 NW 24 PL SUNRISE FLORIDA 33313
Property Details
Year Built1980
Living Area1 700 sq ft
Lot Size5 158 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 500
Just (Market) Value$264 890
Assessed Value$49 010
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 010