555 MIDDLE RIVER DR

FORT LAUDERDALE, Florida 33304 · Broward County · Parcel 504201321020

$13 338 770
Assessed Value
$13 338 770
Market Value
Annual Tax
$13 338 770
Taxable Value
Ownership
Owner555 MIDDLE RIVER DR LLC
Mailing Address744 MIDDLE RIVER DR FORT LAUDERDALE FLORIDA 33304
Property Details
Year Built2024
Living Area11 101 sq ft
Lot Size16 124 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 451 160
Building Value$11 887 610
Just (Market) Value$13 338 770
Assessed Value$13 338 770
Taxable Value$13 338 770