5375 SW 40 AVE

DANIA BEACH, Florida 33314 · Broward County · Parcel 504136AH0060

$41 420
Assessed Value
$121 910
Market Value
Annual Tax
$16 420
Taxable Value
Ownership
OwnerTOMKO,PATRICIA
Mailing Address5375 SW 40 AVE APT 201 DANIA BEACH FLORIDA 33314
Property Details
Year Built1973
Living Area650 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$121 910
Assessed Value$41 420
Exemptions-$57 840
Taxable Value$16 420