4221 NW 19 ST

LAUDERHILL, Florida 33313 · Broward County · Parcel 494125JC0450

$25 260
Assessed Value
$164 940
Market Value
Annual Tax
$260
Taxable Value
Ownership
OwnerBATTLE,DELORES G
Mailing Address4221 NW 19 ST APT 293 LAUDERHILL FLORIDA 33313
Property Details
Year Built1975
Living Area1 108 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$164 940
Assessed Value$25 260
Exemptions-$25 000
Taxable Value$260