4111 STIRLING RD

DANIA BEACH, Florida 33314 · Broward County · Parcel 504136BD1960

$37 550
Assessed Value
$158 440
Market Value
Annual Tax
$12 550
Taxable Value
Ownership
OwnerSIMS,LINDA
Mailing Address4111 STIRLING ROAD APT 204 DANIA BEACH FLORIDA 33314
Property Details
Year Built1974
Living Area750 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$158 440
Assessed Value$37 550
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 550