3400 MCINTOSH RD

HOLLYWOOD, Florida 33316 · Broward County · Parcel 504223140021

$10 562 400
Assessed Value
$10 562 400
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerBROWARD COUNTY
Mailing Address115 S ANDREWS AVE RM 501-RP FORT LAUDERDALE FLORIDA 33301
Property Details
Year Built2024
Lot Size419 616 sq ft
Use Code040
Valuation Breakdown
Land Value$10 490 400
Building Value$72 000
Just (Market) Value$10 562 400
Assessed Value$10 562 400