3361 NW 17 CT

LAUDERHILL, Florida 33311 · Broward County · Parcel 494231050310

$280 660
Assessed Value
$280 660
Market Value
Annual Tax
$255 660
Taxable Value
Ownership
OwnerMOBLEY,JOHN JR
Mailing Address3361 NW 17 CT LAUDERHILL FLORIDA 33311
Property Details
Year Built1964
Living Area1 175 sq ft
Lot Size6 250 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$280 660
Assessed Value$280 660
Exemptions-$50 722
Taxable Value$255 660