331 E MCNAB RD

POMPANO BEACH, Florida 33060 · Broward County · Parcel 494201NU0240

$96 670
Assessed Value
$124 580
Market Value
Annual Tax
$71 670
Taxable Value
Ownership
OwnerPANZA,ANTHONY H/E
Mailing Address331 E MCNAB RD #224 POMPANO BEACH FLORIDA 33062
Property Details
Year Built1961
Living Area550 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$124 580
Assessed Value$96 670
Exemptions-$25 000
Taxable Value$71 670