331 E MCNAB RD

POMPANO BEACH, Florida 33060 · Broward County · Parcel 494201NU0150

$86 470
Assessed Value
$124 580
Market Value
Annual Tax
$62 290
Taxable Value
Ownership
OwnerLLAMPAY,OLIMPIA H/E
Mailing Address560 SE 13 CT POMPANO BEACH FLORIDA 33060
Property Details
Year Built1961
Living Area550 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$124 580
Assessed Value$86 470
Exemptions-$24 180
Taxable Value$62 290