321 SW 2 ST

POMPANO BEACH, Florida 33060 · Broward County · Parcel 494202020540

$223 900
Assessed Value
$375 060
Market Value
Annual Tax
$198 900
Taxable Value
Ownership
OwnerLAFERRIERE,JEAN EVANSON H/E
Mailing Address321 SW 2 ST POMPANO BEACH FLORIDA 33060
Property Details
Year Built1960
Living Area1 794 sq ft
Lot Size6 505 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$19 520
Just (Market) Value$375 060
Assessed Value$223 900
Exemptions-$25 000
Taxable Value$198 900