3100-3200 E ATLANTIC BLVD

POMPANO BEACH, Florida 33062 · Broward County · Parcel 494306110041

$13 906 580
Assessed Value
$13 906 580
Market Value
Annual Tax
$12 389 610
Taxable Value
Ownership
OwnerTSATAS ACQUISITIONS LLC
Mailing Address1800 CHOMEDEY LAVAL QC CANADA
Property Details
Year Built2024
Living Area17 764 sq ft
Lot Size96 295 sq ft
Use Code012
Valuation Breakdown
Land Value$10 331 370
Building Value$3 575 210
Just (Market) Value$13 906 580
Assessed Value$13 906 580
Taxable Value$12 389 610