3007 RIVERSIDE DR

CORAL SPRINGS, Florida 33065 · Broward County · Parcel 484122CB0270

$48 870
Assessed Value
$198 070
Market Value
Annual Tax
$23 870
Taxable Value
Ownership
OwnerWATSON,NATTALEE N
Mailing Address3007 RIVERSIDE DR #115 CORAL SPRINGS FLORIDA 33065
Property Details
Year Built1981
Living Area1 030 sq ft
Lot Size1 181 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$198 070
Assessed Value$48 870
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 870