3000 RIVERSIDE DR

CORAL SPRINGS, Florida 33065 · Broward County · Parcel 484122BG0270

$35 600
Assessed Value
$207 780
Market Value
Annual Tax
$10 600
Taxable Value
Ownership
OwnerNERENBERG,ELIZABETH J
Mailing Address3000 RIVERSIDE DR #305-1 CORAL SPRINGS FLORIDA 33065
Property Details
Year Built1975
Living Area1 179 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$207 780
Assessed Value$35 600
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 600