3000 RIVERSIDE DR

CORAL SPRINGS, Florida 33065 · Broward County · Parcel 484122BG0210

$35 600
Assessed Value
$207 780
Market Value
Annual Tax
$10 600
Taxable Value
Ownership
OwnerGRAYBEAL,HELEN
Mailing Address4047 MEANDER PL #204 ROCKLEDGE FLORIDA 32955
Property Details
Year Built1975
Living Area1 179 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$207 780
Assessed Value$35 600
Exemptions-$46 200
Taxable Value$10 600