2901 RIVERSIDE DR

CORAL SPRINGS, Florida 33065 · Broward County · Parcel 484122AE0020

$153 830
Assessed Value
$234 000
Market Value
Annual Tax
$128 830
Taxable Value
Ownership
OwnerP VALENCIA-RINCON & J RINCON T
Mailing Address2901 RIVERSIDE DR #102 CORAL SPRINGS FLORIDA 33065
Property Details
Year Built2003
Living Area1 055 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$234 000
Assessed Value$153 830
Exemptions-$25 000
Taxable Value$128 830
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2025 $200 000 01