2871 SOMERSET DR

LAUDERDALE LAKES, Florida 33311 · Broward County · Parcel 494230AM0580

$95 680
Assessed Value
$118 920
Market Value
Annual Tax
$70 680
Taxable Value
Ownership
OwnerSHAREED,SHAM & NARINE,MALA H/E
Mailing Address2871 SOMERSET DR #403 LAUDERDALE LAKES FLORIDA 33311
Property Details
Year Built1974
Living Area1 010 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$118 920
Assessed Value$95 680
Exemptions-$25 000
Taxable Value$70 680