2841 SOMERSET DR

LAUDERDALE LAKES, Florida 33311 · Broward County · Parcel 494230AD0010

$38 170
Assessed Value
$110 830
Market Value
Annual Tax
$13 170
Taxable Value
Ownership
OwnerDABKOWSKI,LEON H/E
Mailing Address2841 SOMERSET DR #100 LAUDERDALE LAKES FLORIDA 33311
Property Details
Year Built1974
Living Area865 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$110 830
Assessed Value$38 170
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 170