2831 SUNRISE LAKES DR E

SUNRISE, Florida 33322 · Broward County · Parcel 494128DA0180

$30 650
Assessed Value
$87 000
Market Value
Annual Tax
$5 650
Taxable Value
Ownership
OwnerLOWE,GERRI
Mailing Address2831 SUNRISE LAKES DR #206 B-12 SUNRISE FLORIDA 33322
Property Details
Year Built1974
Living Area640 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$87 000
Assessed Value$30 650
Exemptions-$36 300
Taxable Value$5 650