2764 NW 104 AVE

SUNRISE, Florida 33322 · Broward County · Parcel 494130GD0280

$31 890
Assessed Value
$123 790
Market Value
Annual Tax
$6 890
Taxable Value
Ownership
OwnerURETA,CARLOS E H/E
Mailing Address2764 NW 104 AVE UNIT 308 SUNRISE FLORIDA 33322
Property Details
Year Built1983
Living Area800 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$123 790
Assessed Value$31 890
Exemptions-$38 780
Taxable Value$6 890