2711 NW 104 AVE

SUNRISE, Florida 33322 · Broward County · Parcel 494130KB0220

$44 620
Assessed Value
$145 280
Market Value
Annual Tax
$19 620
Taxable Value
Ownership
OwnerMCENEANY,FRANCIA G
Mailing Address2711 NW 104 AVE #211 SUNRISE FLORIDA 33322
Property Details
Year Built1986
Living Area960 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$145 280
Assessed Value$44 620
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 620
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2024 $100 11
1 de febrero de 2024 $153 000 01