2710 RIVERSIDE DR

CORAL SPRINGS, Florida 33065 · Broward County · Parcel 484122AD0080

$38 300
Assessed Value
$171 780
Market Value
Annual Tax
$13 300
Taxable Value
Ownership
OwnerBRACALE,CARL H/E
Mailing Address2710 RIVERSIDE DR APT 108-A CORAL SPRINGS FLORIDA 33065
Property Details
Year Built1974
Living Area1 167 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$171 780
Assessed Value$38 300
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 300