2571 ARAGON BLVD

SUNRISE, Florida 33322 · Broward County · Parcel 494128HM0810

$62 290
Assessed Value
$103 280
Market Value
Annual Tax
$51 640
Taxable Value
Ownership
OwnerGARDNER,MARY H/E
Mailing Address10313 NW 6 CT CORAL SPRINGS FLORIDA 33071
Property Details
Year Built1975
Living Area933 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$103 280
Assessed Value$62 290
Exemptions-$10 650
Taxable Value$51 640
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $100 11