2541 ARAGON BLVD

SUNRISE, Florida 33322 · Broward County · Parcel 494128HM1250

$26 110
Assessed Value
$129 270
Market Value
Annual Tax
$1 110
Taxable Value
Ownership
OwnerBULLOCK,FAY H/E
Mailing Address2541 ARAGON BLVD #311 SUNRISE FLORIDA 33322
Property Details
Year Built1975
Living Area1 162 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$129 270
Assessed Value$26 110
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 110