1801 NW 54 TER

LAUDERHILL, Florida 33313 · Broward County · Parcel 494135EB0010

$26 100
Assessed Value
$134 410
Market Value
Annual Tax
$1 100
Taxable Value
Ownership
OwnerBENTON,STACEY
Mailing Address1801 NW 54 TER #AA-1 LAUDERHILL FLORIDA 33313
Property Details
Year Built1973
Living Area1 350 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$134 410
Assessed Value$26 100
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 100