1380 NW 43 TER

LAUDERHILL, Florida 33313 · Broward County · Parcel 494136AM0050

$35 750
Assessed Value
$74 760
Market Value
Annual Tax
$10 750
Taxable Value
Ownership
OwnerJEAN-LOUIS,JOCLEYN LE
Mailing Address1380 NW 43 TER #105 LAUDERHILL FLORIDA 33313
Property Details
Year Built1968
Living Area730 sq ft
Lot Size905 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$74 760
Assessed Value$35 750
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 750