1125 NW 30 CT

WILTON MANORS, Florida 33311 · Broward County · Parcel 494228AC0050

$40 820
Assessed Value
$195 890
Market Value
Annual Tax
$15 820
Taxable Value
Ownership
OwnerMOON,EDWIN N LE
Mailing Address1125 NW 30 CT #5 WILTON MANORS FLORIDA 33311
Property Details
Year Built1964
Living Area900 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$195 890
Assessed Value$40 820
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 820
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $100 11
1 de noviembre de 2024 $100 11