4386 MAXWELL DR

MELBOURNE, Florida 32935 · Brevard County · Parcel 26 3731-75-D-4

$37 930
Assessed Value
$159 390
Market Value
Annual Tax
$12 930
Taxable Value
Ownership
OwnerCruz Kayla
Mailing Address4386 Maxwell DR Melbourne FL 32935
Property Details
Year Built1959
Living Area1 130 sq ft
Lot Size6 534 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 000
Just (Market) Value$159 390
Assessed Value$37 930
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 930