1804 INTEGRA DR MAINT/COMP

WEST MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3603-00-263

$23 323 680
Assessed Value
$23 323 680
Market Value
Annual Tax
$23 323 680
Taxable Value
Ownership
OwnerIntegra Heritage LLC
Mailing Address1525 International PKWY Ste 2001 Lake Mary FL 32746
Property Details
Year Built2024
Living Area434 714 sq ft
Lot Size696 960 sq ft
Use Code003
Valuation Breakdown
Land Value$4 466 000
Building Value$18 857 680
Just (Market) Value$23 323 680
Assessed Value$23 323 680
Taxable Value$23 323 680