9955 S DIVISION AVE

HAMPTON, Florida 32044 · Bradford County · Parcel 05075000000

$36 677
Assessed Value
$110 486
Market Value
Annual Tax
$11 677
Taxable Value
Ownership
OwnerALDERMAN WILL T ET AL
Mailing Address9955 S DIVISION AVE HAMPTON FL 32044
Property Details
Year Built1930
Living Area2 296 sq ft
Lot Size54 450 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$37 750
Just (Market) Value$110 486
Assessed Value$36 677
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 677
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2025 11