9764 HAMPTON VILLA PL

HAMPTON, Florida 32044 · Bradford County · Parcel 05129001200

$47 983
Assessed Value
$95 705
Market Value
Annual Tax
$22 983
Taxable Value
Ownership
OwnerBELLWOOD SHARON L
Mailing Address9764 HAMPTON VILLA PL HAMPTON FL 32044
Property Details
Year Built1989
Living Area2 187 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Just (Market) Value$95 705
Assessed Value$47 983
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 983