9118 SW CR 225A

HAMPTON, Florida 32044 · Bradford County · Parcel 01034000000

$48 851
Assessed Value
$192 115
Market Value
Annual Tax
$23 851
Taxable Value
Ownership
OwnerCOLE MICHAEL E SR & ROBBIN L
Mailing Address9118 SW CR 225-A HAMPTON FL 32044
Property Details
Year Built1980
Living Area2 649 sq ft
Lot Size112 384 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$52 380
Just (Market) Value$192 115
Assessed Value$48 851
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 851