5501 SE 7TH AVE

KEYSTONE HEIGHTS, Florida 32656 · Bradford County · Parcel 05641000000

$33 784
Assessed Value
$43 994
Market Value
Annual Tax
$8 784
Taxable Value
Ownership
OwnerMUSSELWHITE JAMES T III
Mailing Address% RONALD L MUSSELWHITE (LE) KEYSTONE HEIGHTS FL 32656
Property Details
Year Built1950
Living Area537 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 275
Just (Market) Value$43 994
Assessed Value$33 784
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 784