3898 SE 8TH AVE

MELROSE, Florida 32666 · Bradford County · Parcel 06012000000

$30 268
Assessed Value
$48 266
Market Value
Annual Tax
$5 268
Taxable Value
Ownership
OwnerPROCTOR SEWELL (DEC)
Mailing Address% ROBERT PROCTOR (SON) MELROSE FL 32666
Property Details
Year Built1957
Living Area968 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$2 000
Just (Market) Value$48 266
Assessed Value$30 268
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 268