3360 SE 139TH ST

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 04681000100

$30 898
Assessed Value
$86 202
Market Value
Annual Tax
$5 898
Taxable Value
Ownership
OwnerGOODMAN EVELYN L
Mailing Address3360 SE 139TH ST STARKE FL 32091
Property Details
Year Built1945
Living Area944 sq ft
Lot Size130 680 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$57 000
Just (Market) Value$86 202
Assessed Value$30 898
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 898