21510 NW CR 235

LAKE BUTLER, Florida 32054 · Bradford County · Parcel 00059000100

$264 583
Assessed Value
$264 583
Market Value
Annual Tax
$264 583
Taxable Value
Ownership
OwnerBOONE NATHAN ET AL
Mailing Address21510 NW CR 235 LAKE BUTLER FL 32054
Property Details
Year Built2024
Living Area2 052 sq ft
Lot Size217 800 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$79 000
Building Value$185 583
Just (Market) Value$264 583
Assessed Value$264 583
Taxable Value$264 583