11939 CEDAR DR

BROOKER, Florida 32622 · Bradford County · Parcel 00258B01100

$72 345
Assessed Value
$114 067
Market Value
Annual Tax
$47 345
Taxable Value
Ownership
OwnerWASHINGTON GEORGE L ET AL
Mailing AddressWILDER ESSIE L BROOKER FL 32622
Property Details
Year Built1980
Living Area1 352 sq ft
Lot Size12 772 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$114 067
Assessed Value$72 345
Exemptions-$47 345
Taxable Value$47 345