11825 CEDAR DR

BROOKER, Florida 32622 · Bradford County · Parcel 00258B00600

$109 236
Assessed Value
$150 149
Market Value
Annual Tax
$84 236
Taxable Value
Ownership
OwnerMORGAN JOHN
Mailing Address11825 CEDAR DRIVE BROOKER FL 32622
Property Details
Year Built1994
Living Area1 476 sq ft
Lot Size11 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$150 149
Assessed Value$109 236
Exemptions-$50 722
Taxable Value$84 236