11626 SW 163RD AVE

BROOKER, Florida 32622 · Bradford County · Parcel 00382000900

$38 483
Assessed Value
$84 540
Market Value
Annual Tax
$13 483
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS ROBIN M
Mailing Address11626 SW 163RD AVE BROOKER FL 32622
Property Details
Year Built1997
Living Area1 104 sq ft
Lot Size60 112 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$39 180
Just (Market) Value$84 540
Assessed Value$38 483
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 483