11559 SW 92ND STR

HAMPTON, Florida 32044 · Bradford County · Parcel 01045000102

$41 346
Assessed Value
$80 784
Market Value
Annual Tax
$16 346
Taxable Value
Ownership
OwnerGRIFFIS MELISSA K
Mailing AddressPO BOX 61 GRAHAM FL 32042
Property Details
Year Built2006
Living Area858 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Just (Market) Value$80 784
Assessed Value$41 346
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 346