11498 SW 92ND ST

HAMPTON, Florida 32044 · Bradford County · Parcel 01031000207

$126 246
Assessed Value
$126 246
Market Value
Annual Tax
$126 246
Taxable Value
Ownership
OwnerDYAL-SYLVESTER BELINDA
Mailing Address4343 NW 36TH TERR GAINESVILLE FL 32605
Property Details
Year Built2024
Living Area1 011 sq ft
Lot Size46 173 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$35 660
Building Value$90 586
Just (Market) Value$126 246
Assessed Value$126 246
Taxable Value$126 246
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $38 000 03