11488 SW 162ND AVE

BROOKER, Florida 32622 · Bradford County · Parcel 00382001702

$33 479
Assessed Value
$72 421
Market Value
Annual Tax
$8 479
Taxable Value
Ownership
OwnerNETTLES LINDA S
Mailing AddressPO BOX 163 BROOKER FL 32622
Property Details
Year Built1993
Living Area1 094 sq ft
Lot Size60 984 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$39 400
Just (Market) Value$72 421
Assessed Value$33 479
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 479