11333 SW 92ND ST

HAMPTON, Florida 32044 · Bradford County · Parcel 01028000B05

$45 902
Assessed Value
$98 106
Market Value
Annual Tax
$20 902
Taxable Value
Ownership
OwnerDEHOFF JOHN N JR & NANCY
Mailing AddressPO BOX 291 GRAHAM FL 32042
Property Details
Year Built1996
Living Area1 352 sq ft
Lot Size87 120 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$46 000
Just (Market) Value$98 106
Assessed Value$45 902
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 902