1050 SE 27TH ST

MELROSE, Florida 32666 · Bradford County · Parcel 06180001200

$33 049
Assessed Value
$42 897
Market Value
Annual Tax
$8 049
Taxable Value
Ownership
OwnerGOFF MORGAN E
Mailing Address1050 SE 27TH ST MELROSE FL 32666
Property Details
Year Built1973
Living Area720 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$22 000
Just (Market) Value$42 897
Assessed Value$33 049
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 049