10318 SW 113TH AVE

GRAHAM, Florida 32042 · Bradford County · Parcel 00903000100

$45 960
Assessed Value
$102 897
Market Value
Annual Tax
$20 960
Taxable Value
Ownership
OwnerWILSON DEBRA L & DONYA L CAYCE
Mailing AddressPO BOX 131 GRAHAM FL 32042
Property Details
Year Built1985
Living Area2 122 sq ft
Lot Size101 494 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$49 630
Just (Market) Value$102 897
Assessed Value$45 960
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 960