10230 SW 138TH ST

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 00849000209

$100 643
Assessed Value
$107 070
Market Value
Annual Tax
$65 643
Taxable Value
Ownership
OwnerMACK GAIL D & JENNIFER NORRIS
Mailing Address10230 SW 138TH ST STARKE FL 32091
Property Details
Year Built2007
Living Area1 265 sq ft
Lot Size51 836 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Just (Market) Value$107 070
Assessed Value$100 643
Exemptions-$75 722
Taxable Value$65 643