W 17TH ST

LYNN HAVEN, Florida 32444 · Bay County · Parcel 10360010000

$1 860
Assessed Value
$1 860
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerCITY OF LYNN HAVEN
Mailing Address817 OHIO AVE LYNN HAVEN FL 32444
Property Details
Lot Size1 873 sq ft
Use Code080
Valuation Breakdown
Land Value$860
Building Value$1 000
Just (Market) Value$1 860
Assessed Value$1 860