MINNEOLA ST

PANAMA CITY, Florida 32404 · Bay County · Parcel 06937010000

$61 660
Assessed Value
$61 660
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerCITY OF CALLAWAY
Mailing Address6601 E HIGHWAY 22 CALLAWAY FL 32404
Property Details
Lot Size17 119 sq ft
Use Code080
Valuation Breakdown
Land Value$56 160
Building Value$5 500
Just (Market) Value$61 660
Assessed Value$61 660